Home »

 
 

Lisansüstü ÖTK Hakkında

 

Lisansüstü Öğrenci Temsilciliği Kurulu Hakkında

Lisansüstü ÖTK  2012 yılında alından Üniversite Yönetim Kurulu kararıyla resmi olarak kurulmuştur. 2012-2013 yılında ilk kez Lisansüstü ÖTK seçimleri yapılmıştır. Seçimler sonucunda ÖTK bölüm temsilcileri belirlenmiştir.

Ardından, bölüm temsilcileri arasında enstitü başkan ve başkan yardımcıları seçilmiştir. Sosyal Bilimler ve Fen Bilimleri Enstitülerinden 1 Başkan ve 1 Başkan Yardımcısı, Kadrolu Enstitülerden 1 Başkanın asli üyesi olduğu ÖTK Üst Kurulu oluşturulmuştur.

Üst Kurul üyeleri,  kurul üyeleri arasında yapılan seçim yoluyla Üst Kurul Başkanı, Başkan Yardımcı ve Genel Sekreterini belirleyerek Lisansüstü ÖTK’nın yapılanması tamamlanmıştır.

Akademik dönemler içinde daha yoğun olmak üzere, ÖTK Üst Kurulu tüm yıl boyunca faaliyet göstermektedir. Üst Kurul toplantıları, Lisansüstü ÖTK sitesinden duyurulmakla birlikte tüm öğrencilerin katılımına açıktır.

 

Lisansüstü ÖTK Yapılanması

 

 

ötk

Duyurular »

Kütüphane Artık 24.00’a Kadar Açık!

ÖTK’nın girişimleriyle kütüphane çalışma saatleri uzatıldı! Artık Cumartesi günü hariç kütüphane 24.00’a kadar açık kalacaktır. Detaylar...

 

BOUN 101- Intro. to Boğaziçi

Yeni Başlayanlar İçin Boğaziçi! 

 
15 Eylül – Mezunlar Günü!

15 Eylül – Mezunlar Günü!

 
 

Twitter